Angelika Ziętek-Czeszak - Ortopedia

Angelika Ziętek-Czeszak, specjalista z zakresu medycyny sportowej oraz ortopedii urazowej dorosłych, pracuje w renomowanej Klinice Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu PUM w Szczecinie. Jako aktywny członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego, jest niezwykle zaangażowana w rozwój medycyny ortopedycznej.

Zaawansowane specjaliza Pani Doktor skupiają się na operacjach kolana, które są obszarem jej głównego zainteresowania. Posiada stopień doktora nauk medycznych, który zdobyła w 2018 roku, co potwierdza jej głęboką wiedzę i kompetencje w dziedzinie ortopedii. Dodatkowo, pełni również funkcję wykładowcy z anatomii topograficznej w PUM w Szczecinie, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem z przyszłymi specjalistami.

Pani Doktor nieustannie podnosi swoje kwalifikacje zawodowe, regularnie uczestnicząc w szkoleniach zarówno w kraju, jak i za granicą. Jej zainteresowania zawodowe obejmują szeroki zakres schorzeń stawów, w tym bóle kręgosłupa, problemy z biodrem, barkiem, stopą oraz innymi stawami. Jako doświadczona specjalistka wykorzystuje nowoczesne metody leczenia, takie jak rekonstrukcja więzadeł, leczenie uszkodzeń łąkotek oraz terapie medycyny sportowej, w tym iniekcje z osocza bogatopłytkowego (PRP) i kwasu hialuronowego.

W CM Sedimed Pani Doktor Angelika Ziętek-Czeszak przeprowadza wyłącznie konsultacje dotyczące stawów kolanowych.