Konsultacje wykonuje:Cennik

Usuwanie zmian skórnych (łyżeczkowanie)

usuwanie zmian skórnych (łyżeczkowanie) - 1 zmiana
80 zł
usuwanie zmian skórnych (łyżeczkowanie) - 2 zmiany
120 zł
usuwanie zmian skórnych (łyżeczkowanie) - 3 zmiany
160 zł
usuwanie zmian skórnych (łyżeczkowanie) - 4 zmiany i więcej
(Cena ustalana indywidualnie podczas konsultacji)

Chirurgia ogólna

Pacjenci Centrum Medycznego Sedimed mają możliwość skorzystania z konsultacji i prywatnych zabiegów chirurgicznych w poradni chirurgii ogólnej. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami na temat leczonych schorzeń i wskazań do odbycia wizyty w poradni chirurgicznej ogólnej.

Czym jest chirurgia ogólna?

Chirurgia ogólna to dziedzina medycyny, która zajmuje się diagnostyką i leczeniem schorzeń tkanek miękkich, tj. skóry i tkanki podskórnej, narządów wewnętrznych w jamie brzusznej, klatce piersiowej, szyi, a także w obrębie mięśni.

Czym zajmuje się chirurg ogólny?

Lekarz chirurg ogólny specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu schorzeń występujących w wyżej wymienionych obszarach. Oprócz tego udziela także pomocy pacjentom, u których występują rany, zakażenia czy wrastające paznokcie. Do obowiązków chirurga ogólnego należy też opieka nad pacjentami znajdującymi się w okresie okołooperacyjnym. Chirurg ogólny posiada również kompetencje pozwalające mu udzielić niezbędnej pomocy w sytuacji zagrożenia życia.

Poradnia chirurgiczna ogólna – z jakimi dolegliwościami zgłosić się do chirurga?

Chirurg ogólny to lekarz, do którego zgłaszają się pacjenci borykający się z bardzo zróżnicowanymi dolegliwościami w różnych obszarach ciała. Najczęstsze problemy, które wymagają zabiegu chirurgicznego, to m.in.:

  • przepuklina;
  • wrastające paznokcie
  • zmiany skórne i zmiany w tkance podskórnej (np. kaszaki, brodawki, włókniaki, tłuszczaki);
  • złamania kostne;
  • rany;
  • hemoroidy i żylaki odbytu;
  • odciski.

Prywatne zabiegi chirurgiczne w Centrum Medycznym Sedimed

Chirurgia ogólna w Centrum Medycznym Sedimed obejmuje wykonywanie prywatnych zabiegów chirurgicznych, których celem jest leczenie takich schorzeń, jak m.in.: przepuklina, żylaki, kamica żółciowa, kaszaki, tłuszczaki, ropnie. Zabieg chirurgiczny można wykonać też w celu usunięcia znamion kwalifikujących się do wycięcia bądź pobrania ich próbki do analizy laboratoryjnej. Chirurg ogólny pomoże też w poprawie jakości blizn pooperacyjnych lub będących skutkiem ran.