USG

Przełom w obrazowaniu – nowoczesne aparaty USG z głowicami PureWave i Matrix

Nadzór merytoryczny:

dr n.med. Paweł Stachowiak

W Centrum Medycznym Sedimed dostępne są głowice USG PureWave oraz głowica Matrix firmy Philips. Jest to prawdziwy przełom na rynku. Technologia kryształów PureWave to największy krok w przód w zakresie materiałów używanych do budowy głowic w ciągu ostatnich 40 lat.
Kryształy PureWave wykazują o 85% większą wydajność podczas obrazowania niż tradycyjny materiał. To oznacza, że nasi lekarze są wyposażeni w nowoczesną technologię obrazowania dostępną obecnie również na rynku w Szczecinie. Technologia ta pozwala na lepszą jakość obrazu, zapewniając wyjątkową rozdzielczość szczegółów.

Od początku istnienia Centrum zwracamy uwagę na jakość sprzętu. Niejednokrotnie pozwolił on na zobrazowanie minimalnych zmian na bardzo wczesnym etapie co uratowało wielu już naszych pacjentów.

Zapraszamy na USG w Centrum Medycznym Sedimed. Dostępne są badania m.in.: echo serca, doppler tętnic szyjnych, USG jamy brzusznej.

 

W celu uzyskania większej ilości informacji polecamy stronę Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego oraz Europejskiego Towarzystwa Kardiologicznego lub zasięgnięcie porady u naszych specjalistów.

Konsultacje wykonuje:

Napisz do nas

kontakt@sedimed.pl