Sedimed

Lekarze w Centrum Medycznym Sedimed – Wrocław

W naszej przychodni praktykują lekarze o specjalnościach takich jak np. dermatologia, diabetologia, gastroenterologia, immunologia, ortopedia i ortopedia dziecięca, radiologia oraz endokrynologia. Pacjenci naszej poradni mogą skorzystać z konsultacji lekarskiej oraz diagnostyki.

Echokardiografia (USG serca, Echo serca)

Echo serca czyli przezklatkowe badanie ultrasonograficzne (USG serca). Badanie ma charakter nieinwazyjny. Umożliwia uwidocznienie serca i głównych naczyń krwionośnych. Służy do wykrywania zaburzeń kurczliwości mięśnia sercowego.

Paweł Stachowiak

Karol Śmiech

Krzysztof Brust

Holter EKG

Holter EKG to rozszerzone badanie elektrokardiograficzne pozwalające nieinwazyjnie ocenić wszystkie cykle pracy serca w ciągu 24, a czasem 48 i więcej godzin. W trakcie badania pacjent może wykonywać normalne czynności

Paweł Stachowiak

Karol Śmiech

Krzysztof Brust

Kardiolog

Kardiolog zajmuje się chorobami układu sercowo – naczyniowego. W placówce wykonywana jest diagnostyka i leczenie nadciśnienia tętniczego, niewydolności serca skurczowej i rozkurczowej, diagnostyka wad zastawkowych serca, diagnostyka i leczenie choroby niedokrwiennej serca.

Paweł Stachowiak

Krzysztof Brust

Karol Śmiech

TeleEKG Sedimed – domowe EKG

Odczuwasz kołatania serca, nierówne bicie serca, uczucie „potykania się” serca? Niestety zdarzają się one rzadko, czasem raz w tygodniu, a czasem rzadziej np. raz na miesiącu? Domowe EKG (TeleEKG Sedimed) jest właśnie dla Ciebie. To innowacyjne rozwiązanie, które umożliwi postawienie ostatecznej diagnozy!

Paweł Stachowiak

Karol Śmiech

Krzysztof Brust