Kardiolog Wrocław

Poradnia kardiologiczna we Wrocławiu w Centrum Medycznym Sedimed świadczy usługi prywatne. Każdy pacjent, który chce odbyć konsultację z kardiologiem, może to zrobić bez skierowania lekarza ogólnego. Do dobrego kardiologa można wybrać się m.in. w ramach profilaktyki zdrowia, monitorowania leczenia choroby czy zdiagnozowania przyczyn dolegliwości występujących w obrębie serca i układu krążenia.

Kardiologia Wrocław – jak wygląda wizyta?

Każda wizyta u dobrego kardiologa we Wrocławiu zaczyna się od przeprowadzanie wywiadu medycznego, w czasie którego lekarza zapyta pacjenta m.in. o wyniki dotychczasowych badań, występujące objawy, przebieg choroby lub występowanie schorzeń układu sercowo-naczyniowego w rodzinie.

Poradnia kardiologiczna we Wrocławiu w Centrum Medycznym umożliwia skorzystanie z następujących badań kardiologicznych:

  • USG serca – obrazowe badanie, które pozwala wykryć nieprawidłowości w obrębie serca;
  • EKG – badania pozwalające wykryć zaburzenia w pracy serca;
  • Holter EKG – diagnostyka polegające na podłączenie pacjentowi urządzenia, które monitoruje pracę serca przez 24 godziny na dobę przez określony czas;
  • Tele EKG – ciągłe monitorowanie pracy serca pacjenta (w warunkach domowych) w sposób zdalny przez określony czas (zwykle jest to czas znacznie dłuższy niż mogą zapewnić standardowe holtery EKG).

Cennik poradnik kardiologicznej we Wrocławiu w Centrum Medycznym Sedimed  przewiduje konsultacje kardiologiczne wraz z pakietami wybranych badań kardiologicznych. W zależności od własnych potrzeb zdrowotnych pacjenci mogą zdecydować się na wybraną opcję.

Jak zapisać się do kardiologa we Wrocławiu?

Aby zapisać się do kardiologa we Wrocławiu prywatnie wystarczy zadzwonić pod numer telefonu podany na górze strony. Wygodną formą rejestracji jest nasz formularz elektroniczny, za pomocą którego łatwo znaleźć wolne terminy u wybranego lekarza. Umożliwia on także przesłanie dokumentów, np. wyników dotychczasowych badań.