Dermatolog Szczecin

Dermatolog Szczecin – zarejestruj się na wizytę

Prywatną wizytę u dermatologa w Szczecinie możesz umówić, dzwoniąc pod znajdujący się u góry strony numer telefonu lub za pośrednictwem formularza elektronicznego – wskazując termin i godzinę wizyty u wybranego lekarza.

Dermatolog Szczecin prywatnie – wizyta bez skierowania

Poradnia dermatologiczna w Szczecinie w Centrum Medyczne Sedimed  – świadczy prywatne usługi medyczne. Do dermatologa w Szczecinie prywatnie może zatem zarejestrować się każdy pacjent, który chce skonsultować się z lekarzem w ramach profilaktyki zdrowia skóry lub zauważa u siebie niepokojące zmiany skórne. Do dermatologa w Szczecinie można udać się bez skierowania także w celu wykonania zabiegów usuwania zmian skórnych lub wykonywania testów alergicznych.

Dermatologia Szczecin – jakie badania dermatologiczne wykonasz w Sedimed?

Nasza poradnia dermatologiczna w Szczecinie prowadzi zarówno konsultacje, jak i zabiegi dermatologiczne, polegające na usuwaniu zmian skórnych. Na czym polegają poszczególne rodzaje wizyt pacjentów u dermatologa  Szczecinie w Centrum Medyczny Sedimed?

  • Konsultacja w dermatologiczna – w czasie wizyty specjalista przeprowadza z pacjentem szczegółowy wywiad medycznych, pytając m.in. o objawy, dotychczasowe choroby skóry, profilaktykę jej zdrowia czy występowanie czynników, które mogą zwiększać ryzyko chorób skóry. Dermatologia w Szczecinie prowadzi konsultacje dla pacjentów dorosłych oraz dzieci.
  • Usuwanie zmian skórnych poprzez łyżeczkowanie – jest prosty zabieg polegający na usuwaniu zmian skórnych przy wykorzystaniu łyżeczki chirurgicznej. Pacjent otrzymuje znieczulenie miejscowe, a bezpośrednio po zabiegu może bezpiecznie udać się do domu.
  • Laserowe usuwanie zmian skórnych – nowoczesna metoda usuwania zmian skórnych za pomocą lasera. Wykonana ze znieczulenie miejscowym jest praktycznie bezbolesna.

Umówienie się do dermatologa w Szczecinie na zabieg wymaga wcześniejszego odbycia konsultacji dermatologicznej.