Lekarze w Centrum Medycznym Sedimed – Szczecin

W naszej przychodni praktykują lekarze o specjalnościach takich jak np. dermatologia, diabetologia, gastroenterologia, immunologia, ortopedia i ortopedia dziecięca, radiologia oraz endokrynologia. Pacjenci naszej poradni mogą skorzystać z konsultacji lekarskiej oraz diagnostyki.

Można u nas korzystać z pomocy:

Są to specjaliści, którzy zajmują się zdrowiem skóry. W kręgu ich zawodowych zainteresowań znajdują się różnego rodzaju znamiona, przebarwienia oraz inne niepokojące zmiany skórne.

Lekarze diabetolodzy zajmują się leczeniem cukrzycy oraz jej ewentualnymi powikłaniami.

W kręgu zainteresowań gastroenterologów znajduje się funkcjonowanie i schorzenia układu pokarmowego, gruczołów trawiennych,a także dróg żółciowych.

Lekarze specjalizujący się w immunologii zajmują się problemami związanymi z układem odporności ludzkiego organizmu.

Lekarze interniści zajmują się chorobami narządów wewnętrznych, diagnostyką oraz profilaktyką.

Wśród obszarów zainteresowania zawodowego kardiologów znajdują się choroby serca oraz układu krążenia.

Lekarze reumatolodzy zajmują się schorzeniami reumatycznymi,stawów oraz stanami zapalnymi tkanki łącznej.

Są to specjaliści, którzy w swojej praktyce medycznej skupiają się na chorobach związanych ze schorzeniami moczowo-płciowymi.

Lekarze z tej dziedziny zajmują się diagnozowaniem oraz leczeniem urazów ręki, takich jak zwichnięcia, złamania, uszkodzenia nerwów i nie tylko.

Lekarze ortopedzi zajmują się urazami związanymi z narządem ruchu. Są to nie tylko dolegliwości związane z układem szkieletowym, ale także więzadłami,stawami,mięśniami, czy nerwami.

Lekarze radiolodzy podczas pracy wykorzystują promieniowanie rentgenowskie, ultradźwięki oraz pole magnetyczne. Korzystając z nich przeprowadzają badania, a na ich podstawie stawiają diagnozy.

Lekarze związani z tą specjalnością podczas swojej praktyki skupiają się na działaniu gruczołów wydzielania wewnętrznego oraz gospodarce hormonalnej organizmu.

Ortopedia, Ortopedia dziecięca – USG stawów biodrowych

Radiologia