Lekarze dla dzieci

Dermatolog dziecięcy Szczecin

W naszej poradni dermatolog dziecięcy zajmuje się profilaktyką i leczeniem chorób skóry i jej przydatków (paznokcie, włosy) u dzieci. Nasi specjaliści charakteryzują się bardzo spokojnym podejściem do dzieci. Dzięki dużemu doświadczeniu potrafią niejednokrotnie przekonać małego pacjenta i spowodować jego uśmiech.

Michał Dziub

Magdalena Kulbat

Magda Ogonowska

Agnieszka Piekarek

Diabetolog dziecięcy Szczecin

Diabetolog dziecięcy zajmuje się diagnostyką i leczeniem dzieci i młodzieży z cukrzycą typu 1 oraz typu 2.

Tomasz Jackowski

Endokrynolog dziecięcy Szczecin

Endokrynolog dziecięcy zajmuje się diagnostyką i leczeniem dzieci z zaburzeniami endokrynologicznymi takimi jak zaburzenia wzrastania czy dojrzewania płciowego.

Tomasz Jackowski

Dominika Raducha

Ortopeda dziecięcy Szczecin

Ortopeda dziecięcy zajmuje się chorobami narządu ruchu u noworodków, dzieci i młodzieży. Najczęściej na badania profilaktyczne do ortopedy dziecięcego trafiają niemowlęta w celu wykonania badania USG stawów biodrowych.Celem tego badania jest przede wszyskim wykluczenie wad, które mogą mieć wpływ na dalsze funkcjonowanie i rozwój dziecka.

Marek Dzik

Jarosław Jezierski

Opinie o nas

źródło: Znanylekarz.pl

Specjaliści dziecięcy to kolejny krok naszego Centrum Medycznego w celu sprostania wymaganiom naszych pacjentów i ich rodzin. W tym celu systematycznie rozszerzamy naszą ofertę. Do naszego zespołu dołączyliśmy lekarzy specjalistów dedykowanych dla dzieci. Już teraz w naszej ofercie znajdziecie Państwa lekarzy specjalizujących się w chorobach dziecięcych z dziedziny:

Lekarze zajmujący się tymi dziedzinami mają szczególne podejście do małych pacjentów, wszystko po to, aby dziecko wraz z rodzicem czuło się na wizycie komfortowo.