TeleEKG Szczecin

Domowe  EKG – TeleEKG Sedimed – już dostępne!

Odczuwasz kołatania serca, nierówne bicie serca, uczucie „potykania się” serca? Niestety zdarzają się one rzadko, czasem raz w tygodniu, a czasem rzadziej np. raz na miesiącu? Domowe EKG (TeleEKG Sedimed) jest właśnie dla Ciebie. To innowacyjne rozwiązanie, które umożliwi postawienie ostatecznej diagnozy!

Czy masz dość zakładania holterów w których nic nie wychodzi, bo akurat w momencie założenia urządzenia nie było arytmii? Monitoring TeleEKG Sedimed rozwiązuje te problemy – zapiszesz EKG w dowolnie wybranym przez Ciebie momencie, nie zależnie czy znajdujesz się właśnie w pracy, czy na przejściu dla pieszych czy też po prostu w domu! Tak to naprawdę jest możliwe. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i zaawansowanej technologii jesteśmy w stanie zapisać EKG w dowolnie wybranym przez pacjenta momencie z każdego miejsca na świecie. Możliwa jest nielimitowana liczba rejestracji EKG – wszystkie zostaną przeanalizowane przez naszego kardiologa dzięki zintegrowanemu wysyłaniu poprzez email do dedykowanego kardiologa, który w krótkim czasie opisze EKG.

Czy kołatania serca są istotne dla mojego zdrowia?

Oferowane rozwiązanie potrafi wykryć m.in. napady migotania przedsionków – jedną z głównych przyczyn udarów mózgu. Dzięki temu można znacznie zredukować ryzyko udaru mózgu stosując odpowiednią prewencję dostosowaną do danego pacjenta przez specjalistę kardiologa. Dodatkowo urządzenie może być przydatne w tzw. „niemym migotaniu przedsionków” – sytuacji gdy nawet nie mamy pojęcia, że mamy arytmię. Zoptymalizowany algorytm urządzenia zapewnia czułość na bardzo wysokim poziomie.

Jeśli masz niepokojące objawy takie jak kołatania serca i zmagasz się z brakiem postawionej właściwej diagnozy? Proponowane rozwiązania pozwolą zwiększyć szansę na właściwą diagnozę, a szczegóły wyjaśni Ci nasz kardiolog.

Potrzebujesz więcej informacji? Umów się na wizytę – serdecznie zapraszamy.